Ik ben zelf hobby fotograaf en doe veel shoots, van alles wat.
Sind ik met mijn vrowu zijn naar buiten ben gekomen, was ik van plan een mooie shoot van me zelf te laten maken als vrouw zijnde.
Ik ben wel wat extravert en dus is dat zichtbaar in mijn kleding, ga het ook niet aanpassen om minder op te vallen en vind het best zo.
Nu zit ik ook in het fantasy wereldje zo als sommige het al hebben gelezen, en hou ik van Victoriaans en Burlesque onder andere.
Om lang verhaal kort te maken, 1e shoot van mij had ik geregeld, beroeps fotografe en Visagiste.
Binnen 1 week heb ik 3 andere aanvragen binnen, 2x van fotograaf 1x van visagiste, ze willen allemaal met mij een shoot doen, en 2 daar van een dubbelshoot, dus met een bio vrouw er bij.
Allemaal in de agenda voor Jan en Feb
![:)](./images/smilies/icon_smile.gif)
gezicht ben ik echt niet apassabel als vrouw zijnde, ( vind ik zelf )heb goede visagie nodig, en dat zit er ook allemaal bij.
Op TFP basis dus 4 shoots, fotograaf, visagiste en 2e model voor 2 shoots
![:)](./images/smilies/icon_smile.gif)
Setting zal uiteenlopend zijn, voor mijn dagelijkse kleding tot fantasy
![:)](./images/smilies/icon_smile.gif)
Zal even foto bijvoegen die ik met foon heb gemaakt, niet echt scherp maar hebben jullie een idee.
Is zeker niet een stijl die iedereen leuk of mooi vind, maar is wel MIJN stijl
![;)](./images/smilies/icon_wink.gif)
haha sta er lekker vrolijk bij te kijken , ben bezig met die rot foon alles goed te krijgen dus let niet op mijn gezicht
![:P](./images/smilies/icon_razz.gif)
![Afbeelding](http://i471.photobucket.com/albums/rr80/aris455/1356624854N26122012098_zps0bfdf6d9.jpg)