Probleem op het werk

Algemeen

Moderator: Moderators

Plaats reactie
antoinette41
dagelijks aanwezig
Berichten: 164
Lid geworden op: vr jul 30, 2004 2:25
Locatie: heemstede

Probleem op het werk

Bericht door antoinette41 »

Goedenacht lieve medemensen

Ik heb een probleem op een van mijn 3 banen,en wel in een amusementscenter.
Ik werk hier nu al 15jaar op een maand na.
Sinds 1997 is het door een groot bedrijf overgenomen, en sindsdien zijn er alleen maar regels bijgekomen.
Ik heb ze over mijn gebeuren afgelopen augustus ingelicht en in de eerste instantie werd erniet al te moeilijk over gedaan.
We hebben ook een rayonmaanager, een nieuwe sinds 3jaar,deze zal het wel even allemaal veranderen :-?
Deze heeft pas afgelopen donderdag de moeite genomen om met mij eens een gesprek aan te gaan, wat voornamelijk over hun eigen belang ging.
Onder andere of ik ook ziekteverzuim kon krijgen in de toekomst, ja waar dat nu weer op slaat, dit ligt bij iedereen weer anders.
Ik heb in die 15jaar maar een week afwezigheid gehad , ivm een infectie in thailand,dus een zeer laag verzuim.
Verder heefthij alle stadia op papier gezet, van begin tot eind.
Afgelopen avond belde hij naar het center om mee te delen dat ik geen nagellak meer op mocht doen etc..
Ik heb een super bedrijfsleider , welke nog maar net 2,5jaar bij ons werkt en het natuurlijk belachelijk vond dat dit niet is toegestaan.
En ook achter mij staat met het hele gebeuren.
We hebben een bepaald kledingprotocol, zwarte broek en witte blouse etc.. hier wordt gewoon door mij aangehouden.
Het is nogal een ouderwets bestuur wat de algemene leiding betreft,
ik heb het idee dat ze toni willen lozen , want zoiets hebben ze nog nooit meegemaakt en willen ze ook niks van weten blijkt wel.
Op het andere werk niks dan lof < grootste postbedrijf van nederland>, hier werd van het begin af aan niks geen probleem van gemaakt, en dit is door een topmanager bevestigd.
Wie kan me een goede raad geven, want ik heb echt geen zin om me maar enigszins aan hun ideeen aan te passen op deze manier.
Vandaag heb ik een afspraak met een thaise advocaat die gespecialiseerd is in alleen maar arbeidsrecht en het is tevens een goede kennis van mij ,en hij ziet er wel wat in.
De uitslag laat ik jullie zo spoedig mogelijk horen hier op het forum.
toni
een dag niet gelachen is een dag niet geleefd
Josette
Forumdiva
Berichten: 1470
Lid geworden op: ma dec 09, 2002 22:51

Bericht door Josette »

Succes Toni. Ik kan alleen maar hopen dat het goed komt, na zo'n ontnuchterend bericht.
liefs, Josette
Gebruikersavatar
johnn
Forum / Website Beheerder
Berichten: 1368
Lid geworden op: ma jun 18, 2001 2:00
Locatie: Weiteveen
Contacteer:

Bericht door johnn »

Hallo Toni,

Jij mag geen nagellak meer op, lees ik.
Hoe zit het voor andere vrouwen in het bedrijf??
Bedoel, wat zij mogen (of juist niet) lijkt mij dat dat dan ook voor jou geldt.

Je mag i.i.g. niet ontslagen worden puur omdat je TS bent.
Nu is er een kans dat ze dus 'stokken' gaan zoeken om mee te slaan.
Ik zou zeggen houdt e.e.a. goed in de gaten en blijf bevriend met die advocaat :D (kun je misschien nog wel eens veel profijt van hebben in de toekomst)
Ik zou ook afschriften van je functioneringsgesprekken goed bewaren.
Groetjes,

Eventuele spel of schrijffouten?? Vertel het mij en ik verbeter deze.
Ondertussen hoop ik dat u mij deze fouten kunt vergeven.......ik ben net een mens
Gebruikersavatar
Carola-Voorvelt
dagelijks aanwezig
Berichten: 131
Lid geworden op: ma dec 01, 2003 15:47
Locatie: Brabant
Contacteer:

Bericht door Carola-Voorvelt »

Hallo Toni,

Meid laat in iedergeval op geen enkele wijze jezelf uit het veld slaan. Blijf beleefd in alle opzichten, hoewel het voor mij niet nodig was heb ik tijdens mijn gesprekken wel een waarnemer bij me gehad die alles notuleerde tijdens de gesprekken tussen de directie en mij. Vraag bij ieder gesprek die gevoerd wordt een notule van het gesprek puur uit voorzorgsmaatregel (John schreef het ook al).
Niet vooraf aangekondigde gesprekken wees ik van de hand, de directie of andere collega's kunnen alles van te voren bespreken waar jij niet bij bent. Vraag ten aller tijden waar het over gaat zodat jij jezelf kan voorbereiden (normaalste zaak van de wereld).

Nu kan ik me heel goed voorstellen dat ze je vragen om geen nagellak te gaan gebruiken. Waarom? Je hebt het in augustus verteld, bouw het langzaam op, geen provocerend gedrag ik denk dat het een averechtse uitwerking zal hebben.

Jij schreef: "want zoiets hebben ze nog nooit meegemaakt en willen ze ook niks van weten blijkt wel."
Voor vele buitenstaanders zelfs familie leden, vrienden of kennisen kunnen vaak in onze situatie dit niet begrijpen. Logisch in mijn oogpunt maar ook wel weer jammer.
Uiteindelijk ... en dit zal je niet leuk vinden :-? wanneer een werkgever de kont in de krib gooit zal hij/zij alles in werking zetten om je toch eruit te werken. Maar zolang jij goed blijft functioneren (zoals jezelf al schreef)
en je hebt alles op papier en mocht het advocaten werk worden zullen ze diep in hun buidel moeten tasten om jou eruit te kopen.
•´¯¥¯`•WHÅt §HÂLl w€ DØ•´¯¥¯`•
Gebruikersavatar
Adeline_
dagelijks aanwezig
Berichten: 136
Lid geworden op: ma okt 20, 2003 15:12
Locatie: Antwerpen

Bericht door Adeline_ »

3banen ik ben tevree met één baan zenne,is al zwaar genoeg maar heb geen probs met men T zijn kan wel niet enfemme werken maar dat geeft niet 8uurtjes per dag als man werken overleef ik al 35 jaar :D :D :D :D :D :D


Groetjes Adeline
Lach ni met een ander als jezelf niet in de spiegel van het leven durft kijken
Plaats reactie