Pagina 1 van 2
tragisch nieuws
Geplaatst: za mar 24, 2007 2:01
door Misz-Toxica
Geplaatst: za mar 24, 2007 8:42
door Misz-Toxica
ik plaats dat hier neer omdat ik haar van dit stuk ken
Geplaatst: za mar 24, 2007 11:56
door Dorine
goh ik had juist het gevoel dat ze een hele positieve coming out beleefde met goed feed back van de omgeving, ik weet nog dat ik dacht: nou datgaat harstikke lekker met haar was ik maar wat jonger begonnen..
Ik weet zeker dat ze gewoon verder groeit maar nu op een andere plek.
Ik wilde dit toch voor de 100e keer zeggen zorg voor elkaar
liefs
Dorine
Geplaatst: za mar 24, 2007 16:18
door Misz-Toxica
Dorine schreef:goh ik had juist het gevoel dat ze een hele positieve coming out beleefde met goed feed back van de omgeving, ik weet nog dat ik dacht: nou datgaat harstikke lekker met haar was ik maar wat jonger begonnen..
Ik weet zeker dat ze gewoon verder groeit maar nu op een andere plek.
Ik wilde dit toch voor de 100e keer zeggen zorg voor elkaar
liefs
Dorine
dat gevoel had iedereen
vooral omdat ze dinsdag naar het VU had gebeld, en echt thuis kwam en zei, zooo heb jos gebeld van het VU en dat lucht echt op
Geplaatst: za mar 24, 2007 18:47
door Dorine
nou in ieder geval lief van je dat je een kamer aanbood, Miss
Heeft ze toch medemenselijkheid ervaren, steun een dak boven haar hoofd en het begin van een beter leven, neem jezelf alsjeblief niks kwalijk je hebt meer gedaan dan menig grootklep die alleen maar over zichzelf praat. komt er nog een rouwdienst?
liefs
Dorine
Geplaatst: za mar 24, 2007 19:14
door Misz-Toxica
ja er komt een dienst, morgen is meer bekend, ik zal het dan hier neerzetten, hoe en wat
Geplaatst: za mar 24, 2007 21:30
door Dorine
Hoi Miss, is het dan dinsdag of woensdag gebeurd vrijwel een dag nadat ze een afspraak met het vu had gemaakt voor intake? Dus eigenlijk nog in juich stemming die dan heel snel is omgeslagen? Is wel vreemd, toch?
Nou heel veel sterkte met het verlies van een vriendin, mag eigenlijk niet iemand zo jong verliezen
kus
Dorine
Geplaatst: za mar 24, 2007 21:53
door Joy
heavy ..
gecondoleerd iig
sterkte Daan, en nabestaanden
Joy
Geplaatst: za mar 24, 2007 22:04
door Sarah S.
ik zal je nooit vergeten megan...
![:cry:](./images/smilies/icon_cry.gif)
Geplaatst: za mar 24, 2007 22:08
door Ciska Lacomte
Ive seen fire and Ive seen rain
Ive seen sunny days that I thought would never end
Ive seen lonely times when I could not find a friend
But I always thought that Id see you again
(James Tailor - Fire and Rain)
Sterkte aan iedereen.
Ciska.
Geplaatst: za mar 24, 2007 22:37
door Misz-Toxica
Dorine schreef:Hoi Miss, is het dan dinsdag of woensdag gebeurd vrijwel een dag nadat ze een afspraak met het vu had gemaakt voor intake? Dus eigenlijk nog in juich stemming die dan heel snel is omgeslagen? Is wel vreemd, toch?
Nou heel veel sterkte met het verlies van een vriendin, mag eigenlijk niet iemand zo jong verliezen
kus
Dorine
dinsdag heeft ze gebeld met jos, woensdag nog heel enthousiast tegenover haar mams, over dat ze gebeld had, bioscoop gegaan met vrienden, savonds met vrienden gechat, alsof er niks was, donderdag 11.30 van huis weg, en niet meer terug gezien.
dit was alles geplanned door haar
ik mis dur heel erg, kijk ik naar dur pc hoekie, is het erg leeg, alles staat uit, niemand om tegen te praten.
Godver meg, waarom heb je dit gedaan, had je niet gewoon even kunnen wachten tot het VU traject.
Geplaatst: zo mar 25, 2007 12:22
door Guest0
Jammer dat ik na 3 keer vragen nog geen andwoord heb gekregen op de vraag waar ze aan is overleden?
Geplaatst: zo mar 25, 2007 13:12
door Mara
Wat erg, gecondoleerd Danielle en sterkte verder, ik weet hoe zo'n verlies voelt.
@Kimyy, je laat zich meer dan kennen, waarom doe je dat nu....en nee, ik verwacht verder geen antwoord van je.....
Mara
Geplaatst: zo mar 25, 2007 13:36
door Misz-Toxica
Kimyy schreef:Jammer dat ik na 3 keer vragen nog geen andwoord heb gekregen op de vraag waar ze aan is overleden?
hier zal ik ook geen antwoord op geven, aangezien je niet alles hoeft te weten.
Geplaatst: zo mar 25, 2007 14:57
door Dorine
Een zuster op hetzelfde pad, toch Kimmy? Daar pas respekt
Megan hoorde bij onze kring, ik zie haar dood als een falen van ons allemaal haar hoop te geven, een samenleving waarin ze de toekomst zo donker inzag dat dit de enige optie leek ?
Ik mis haar terwijl ik haar niet kende, in haar dood herken ik mijn eigen wanhoop toen ik zo jong was maar niet het lef had voor een trein te springen. Zij heeft het gedaan juist op het moment dat er een belangrijke beslissing was genomen, en meestal juist euforie heerst, dat maakt het zo wrang en onbegrijpelijk.
moge ze rusten in vrede