Waarom stretch? omdat een vrouw een smallere taille heeft in verhouding tot de heupen, en bij mannenlichamen is dit min of meer recht.
Probleem vormt zich op de heupen, als je een non-stretch damesbroek past waarvan je de knoop gewoon dicht kunt doen, dan zul je in de spiegel zien, dat je teveel ruimte in die broek hebt op je heupen, dan sla je een modderfiguur, vind ik. bij stretch zie je dat dan ook niet, en zit alles gewoon strak tegen je lichaam aan. PFF wat een technisch verhaal, maar ik heb er dan ook al jaren op zitten studeren

Alleen: Je moet ze niet alleen voor de spiegel aandoen natuurlijk he? gewoon lekker buiten dragen, Al durf ik dan weinig, dat doe ik al jaren met plezier. ( maar ook niet alle modellen die ik heb hoor )
liefs,
Savannah